O projekte

O projekte

Projekt BÝVAJVBA je výstupom dlhoročného prieskumu realitného trhu Bratislavy spoločnosťou BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. Tá na základe verejne dostupných údajov získava potrebné údaje o novostavbách, starších bytoch či prenájme na bratislavskom realitnom trhu a ponúka tak objektívny pohľad na situáciu na tomto trhu pre širokú verejnosť.

Projekt má poskytnúť obyvateľom objektívne informácie z realitného trhu v Bratislave, ktoré môžu slúžiť ako podkladové aktívum pre rozhodovanie sa o kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti.

Doposiaľ cenu na trhu určovali zväčša realitní makléri alebo ceny určené na základe obdobných bytov v inzerciách. Projekt prináša aktuálny aj historický prehľad cien jednotlivých bytov podľa ich štruktúry a presnej lokality na základe získaných informácii z trhu. Na jednom mieste si tak môžeme pozrieť ako sa na konkrétnej ulici pohybuje cena nového bytu, starého bytu či prenájmu.

Ako zisťujeme priemerné ceny bytov

Všetky dáta sú získané z verejne dostupných zdrojov a majú informatívny charakter. Všetky ceny uvádzané na stránke sú vrátane DPHRozlohou bytov sa rozumie čistá úžitková plocha bytu. Do ceny prenájmuzapočítavané aj náklady na energie.

Prihlásenie

Pre podrobné zobrazenie informácií o cenách bytov sa musíte prihlásiť

Zabudli ste heslo?