O projekte

O projekte

Projekt BÝVAJVBA je výstupom dlhoročného prieskumu realitného trhu Bratislavy spoločnosťou BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. Tá na základe verejne dostupných údajov získava potrebné údaje o novostavbách, starších bytoch či prenájme na bratislavskom realitnom trhu a ponúka tak objektívny pohľad na situáciu na tomto trhu pre širokú verejnosť.

Projekt má poskytnúť obyvateľom objektívne informácie z realitného trhu v Bratislave, ktoré môžu slúžiť ako podkladové aktívum pre rozhodovanie sa o kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti.

Doposiaľ cenu na trhu určovali zväčša realitní makléri alebo ceny určené na základe obdobných bytov v inzerciách. Projekt prináša aktuálny aj historický prehľad cien jednotlivých bytov podľa ich štruktúry a presnej lokality na základe získaných informácii z trhu. Na jednom mieste si tak môžeme pozrieť ako sa na konkrétnej ulici pohybuje cena nového bytu, starého bytu či prenájmu.

Ako zisťujeme priemerné ceny bytov

Všetky dáta sú získané z verejne dostupných zdrojov a majú informatívny charakter. Všetky ceny uvádzané na stránke sú vrátane DPHRozlohou bytov sa rozumie čistá úžitková plocha bytu. Do ceny prenájmuzapočítavané aj náklady na energie.

 

Nastavenie súborov Cookie

Prihlásenie

Pre podrobné zobrazenie informácií o cenách bytov sa musíte prihlásiť

Zabudli ste heslo?