Ponuka analýz realitného trhu

Ponuka analýz realitného trhu

Spoločnosť BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. na základe získavaných informácii o realitnom trhu na kvartálnej báze zostavuje realitnú analýzu. Tieto realitné analýzy obsahujú rozbor dvoch základných fundamentov trhu a to vzájomné pôsobenie ponuky a dopytu.

Štruktúra analýzy sa skladá z porovnávania základných údajov o voľných bytoch na trhu ako aj tých, ktoré z trhu odišli a predali sa. Pri týchto bytoch spoločnosť sleduje ich počet, štruktúru podľa izbovosti, okresov, ich rozlohu, vývoj a zmeny jednotkovej ceny a absolútnej ako aj to či sú dané byty rozostavané či dokončené. Na druhej strane stojí analýza dopytu a to najmä z pohľadu demografického zloženia Bratislavy a okolia, migrácie, potenciálu trhu, kúpyschopnosť potenciálnych záujemcov na trhu a ostatné makroekonomické ukazovatele vplývajúce na rozhodovanie o kúpe nehnuteľnosti.

Analýzy tak slúžia ako podkladové materiály pre rozhodovanie sa o pôsobení na realitnom trhu Bratislavy a poskytujú všetky potrebné údaje o tomto trhu.

Rovnako tak spoločnosť na základe špeciálnych požiadaviek zostavuje analýzy o tomto trhu pre konkrétne potreby klienta. Všetky tieto analýzy sú na kvartálnej báze dostupné od roku 2012 po súčasnosť.

Pre bližšie informácie a prípadnom záujme o analýzu nás kontaktujte.

Prihlásenie

Pre podrobné zobrazenie informácií o cenách bytov sa musíte prihlásiť

Zabudli ste heslo?